Çağrı Merkezi: 0850 502 0 800

Hakkımızda

Erişilebilirlik

Merkez servisimiz Ataşehir’de, şubelerimiz ise kolay erişim  için toplu ulaşım imkanının olduğu merkezi noktalarda konumlandırılmıştır. Merkez ve şubelerimizin adresleri için bu linke tıklayınız.

Özel Konsept Müşteri Kabul

Servis markamız olarak oluşturduğumuz ön büro müşteri kabul alanımız ile misafir ettiğimiz müşterilerimize de konforlu, ferah bir ortam da hizmet sunmaktayız.  Müşteri kabul personellerimizin mevcut deneyimleri ve görevlerine uygun aldıkları eğitimlerle de maksimum müşteri memnuniyeti amacı ile güvenin ve kalitenin gülen yüzü olarak çalışıyoruz.

Laboratuar

Konusunda uzman teknik kadromuz, mevcut markalarımıza hizmet sunmanın yanında servisimize çeşitli sorunlarla gelen farklı modellerin de onarımlarını gerçekleştirerek maksimum müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşma da destek sağlamaktadır. Teknik personellerimiz teknolojinin gerekliliği olan tüm teknik gelişmeleri yakinen takip edip, gerektiğinde eğitim talebinde bulunarak yetkinliklerini arttırma yönünde çalışma hedefi belirlemiştir.

Lojistik

Hizmet sunduğumuz markaların ürünlerine ait yedek parça stokları kullanılan ERP programı ile birebir takip edilip, stok kontrolleri rahatlıkla sağlanabilmektedir.  ERP programımızın yapısında yer alan kritik seviye stok, kullanılan parça raporları v.b. raporlarla atıl stok oluşturmadan yeterli seviye de stok bulundurarak çalışmaktayız.

Lojistiğimiz hurda malzemelerin de ayrımını türü ve hammadde içeriklerine göre ayrıştırarak, geri dönüşüm için ön hazırlığı gerçekleştirmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Alcatel, Apple, Asus Notebook, Asus Zenfone,  Blackberry, Fluo, Honor, Huawei, Nokia, Oppo, Palm, Samsung, Tcl,  Xiaomi, Vive, Zte

 

 

Accessibility

Central service is located at Ataşehir and our branch offices are located in easily accessible locations with public transportation possibility.
For our central service and branch addresses please click to the link 

VIP Concept Customer Reception

At our front desks we offer services for our customers in a comfortable, spacious environment.

We work as the smiling face of trust and quality with the aim of maximum customer satisfaction with our experienced and trained front desk employees 

Service laboratory

In addition to providing services to our existing brands, our technical staff provides support to our service by achieving maximum customer satisfaction by performing repairs to different models coming to our service with various problems.

Our technical team closely follows all technical developments that are required by the technology. With the target of increasing competencies, our technical team demands trainings when necessary.

Logistics
The inventory of spare parts belonging to the brands we provide services can be tracked with the ERP program and stock controls can be provided easily.

Critical level inventory module & consumed materials report in the structure of our ERP program avoids excessive stocks and provides appropriate stock levels.
According to the type and content of scrapped materials, our logistics team seperates the scraps and performs the preliminary preparation of recycling 

Brands that we provide Services
Alcatel, Apple, Asus Notebook, Asus Zenfone,  Blackberry, Fluo, Honor, Huawei, Nokia, Oppo, Palm, Samsung, Tcl,  Xiaomi, Vive, Zte